Pronájem luxusního bytu 3+1, 114 m² + 40m² terasa, parkování, Tř. Svornosti - Olomouc, centrum

Pronájem luxusního bytu 3+1, 114 m² + 40m² terasa, parkování, Tř. Svornosti - Olomouc, centrum

Pronájem bytu 3+1
24 000 Kč

Nejlevnější půjčka přes internet
až 750.000 Kč od 2,99%.

43 dní na trhu (od 8. 1. 2020)
poslední změna: 28. 1. 2020
Celková plocha: 114 m2
Zavolejte na +420800154723,
napište na karla.korytarova@dachi.cz
nebo vyplňte formulář

Vážení klienti, nabízíme Vám vybavený reprezentativní manažerský byt o dispozici 3+1 a užitné ploše 114,05 m² s terasou o výměře 40 m² a vyhrazeným parkovacím stáním, situovaný ve zcela výjimečném prostředí olomoucké 'Úřední čtvrti'. Vnitřní dispozice bytu jsou tvořeny předsíní, dvěma prostornými ložnicemi o výměrách 29,7 m² a 24,1 m², obývacím pokojem se samostatným vstupem 30 m², kuchyní, koupelnou a prostornou terasou s jižní orientací směrem do zahrad vnitrobloku. Noblesní byt jednoznačně převyšuje ostatní ve své kategorii dechberoucími interiéry, kde prim hrají překrásné ornamentální štuky. V prosinci roku 2019 byla čerstvě dokončena pečlivá rekonstrukce bytu a renovace každičkého drobného detailu tak, aby jeho uživatelé měli dokonalý komfort v harmonii s historií, která žije v každém centimetru jeho plochy. Stropy každé z ložnic zdobí dekorativní štuky, vyhotovené váženou osobností a jedním ze symbolů prvorepublikové umělecké scény, Josefem Hladíkem, jenž se podílel na výstavbě bytu a následně jej obýval společně se svou rodinou. V ložnicích jsou renovované jasanové parkety, dále masivní dvojité dveře s restaurovanými ozdobnými klikami; v největší z místností se nachází honosný klenot bytu a sice zdobný obloukový portál s imitací mramoru, a mnoho dalších estetických výjimečností, většina přímo z rukou Mistra Hladíka.
Interiér byl citlivě vybaven moderním artově laděným mobiliářem v perfektním souladu s charakterem nemovitosti. Kuchyně a především prostorná koupelna bytu jsou stavebně řešeny a soudobě zařízeny tak, aby dostály hygienického standardu a maximálního komfortu budoucích obyvatel nemovitosti. Koupelna je osvětlena denním světlem; disponuje prostorným sprchovým koutem a toaletou. Kuchyně je vybavena vkusnou kuchyňskou linkou se zcela novými vestavěnými spotřebiči – indukční varnou deskou, lednicí s mrazničkou, troubou, mikrovlnou troubou, myčkou a pračkou. V kuchyni je také umístěn plynový kotel pro samostatné vytápění bytu a ohřev teplé vody.
Přidanou hodnotou nabízené nemovitosti je dále skutečnost, že největší, 'společenská', místnost je variabilně odlučitelná od zbytku bytu dveřmi, s využitím dalšího vstupu dvojitými dveřmi z vnitřní chodby domu. Perfektní řešení ke každodennímu profesnímu užívání jako kancelář, salón či salónek pro hosty, tedy využití reflektující původní účel prostoru. Součástí pronájmu je další menší sociální zázemí na tomtéž patře (např. pro klienty), rovněž se vstupem z chodby 4 m od vstupu do 30 m² kanceláře/salónku. Plochu celého bytu pokrývá kvalitní Wi-Fi připojení. Byt je na patře jediný. Lze pronajmout i venkovní vyhrazené parkovací stání s vjezdem automatickou bránou. Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

tř. Svornosti, Olomouc, okres Olomouc, Olomoucký kraj, Česko

Zobrazit na mapě:

Kontakt

Nalezli jsme 78 podobných nemovitostí Pronájem bytu Olomouc

13 500 Kč
Olomouc, okres Olomouc
66 m2
12 600 Kč
Komenského, Olomouc, okres Olomouc
80 m2
15 500 Kč
Jarmily Glazarové, Olomouc, okres Olomouc
71 m2
10 800 Kč
Schweitzerova, Olomouc, okres Olomouc
48 m2
10 500 Kč
ulice Panská, Olomouc, okres Olomouc
45 m2
13 000 Kč
Olomouc, okres Olomouc
45 m2

Zobrazit kompletní výsledky Pronájem bytu Olomouc.