Byt 4kk, 2 parkovací místa, Praha 1, Divadelní

Byt 4kk, 2 parkovací místa, Praha 1, Divadelní

Prodej bytu 4+kk
79 000 000 Kč

Zdarma vám spočítáme hypotéku

55 dní na trhu (od 23. 8. 2019)
poslední změna: 8. 10. 2019
Celková plocha: 225 m2
Zavolejte na 222701022,
napište na machova@faraon.cz
nebo vyplňte formulář


Reprezentativní luxusní byt 4kk s geniem loci pro náročnou klientelu dle návrhu interiérové designérky Dreamhouse a studia Unlocked Interiors Biljana Lazović na Smetanově nábřeží na Starém Městě v úplném centru historické Prahy jen pár kroků od Karlova Mostu a Betlémského náměstí umístěného v novém nadčasovém bytovém projektu, který naplnil nejnáročnější požadavky klientů. Působivá novostavba v centru Prahy na pravém břehu Vltavy nabídla rezidentům bydlení s neopakovatelným výhledem na řeku, Petřín a Pražský Hrad. Kouzlo bydlení na vltavském nábřeží uchvátí na první pohled. Dokonale zapadla do architektonického kontextu vltavského nábřeží a jeho neopakovatelné atmosféry, kterou respektuje i obohacuje zároveň. Je jeho novou součástí, která kontinuálně navazuje na původní záměry stavitelských osobností pražské historie.
Interiér velkorysého bytu ve 4. podlaží je čerstvě dokončen ve vysokém standardu včetně nadstandartního kvalitního vybavení v zajímavém designuDispozice bytu nabízí velký reprezentativní obývací pokoj s okny orientovanýmí na starou Prahu s neopakovatelnýmí výhledy na Petřín a Pražský Hrad. Dále kuchyní a hlavní ložnicí s en-suite koupelnou, obojí orientované do ulice. Další 2 ložnice (jedna z nich s vlastní koupelnou) a lodžie jsou orientované do klidného vnitrobloku. Dále je zde prostorná vstupní hala/chodba s úložným prostorem a třetí koupelna pro hosty se samostatnou toaletou.
Pečlivým výběrem materiálů i důrazem na profesionální koncept vznikl na první pohled ve vysokém standartu dokončený byt s jedinečnou atmosférou a vytříbeným designem. Vybavení zahrnuje třívrstvé dřevěné podlahy, klimatizaci v celém byte, obklady Graniti Fiandre, sanitu Geberit, Catalano, stěrky na stěnách, repliky původních oken, dřevěné obklady po celém bytě -kouřem mořené dřevo, na míru vyrobené dřevěné dveře a šatní skříně, knhovny, bezpečnostní vstupní dveře, značkové vybavení koupelen, vestavěný nábytek na míru včetně kuchynňské linky ARMANI spotřebiči Miele,vinotéka, alarm, kamerový systém a bezpečnostní vstupní dveře.
Cena bytu zahrnuje veškerý nábytek a dekorace zobrazené v prezentaci.
Ojedinělá novostavba moderního domu zakomponovaná do staré výstavby s reprezenativní vstupní recepcí, výtahem a parkovacími místy v suterénu domu představuje designově i funkčně dokonalý celek nacházející se navíc na dosah ruky od Národní třídy a samotného centra Starého města. Obklopuje ji historické jádro města Prahy, na dosah ruky najdete většinu důležitých institucí a nepřeberné možnosti kulturního vyžití.
Atraktivní lokalita v centru města zahrnuje ve svém okolí nepřeberné množství restaurací, služeb a nákupních možností. Obchodní centrum Quadrium je vzdálené pouhých 10 minut chůzí od domu. Plná občanská vybavenost v pěším dosahu a skvělá dopravní dostupnost dvou stanic metra a tramvají. Kromě divadel, kin, restaurací, kaváren, barů a mnoha obchodů jsou v blízkosti i školy všech stupňů a lékařské služby.
Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)
Stránka inzerenta.

Přibližná poloha

Divadelní, Praha, okres Hlavní město Praha, kraj Hlavní město Praha, Česko

Zobrazit na mapě:

Kontakt

Nalezli jsme 609 podobných nemovitostí Prodej bytu Praha

5 500 000 Kč
Na ostrůvku 311/5, Praha, 140 00, okres Hlavní město Praha
75 m2
2 680 000 Kč
Táborská 618, Praha, 140 00, okres Hlavní město Praha
38 m2
5 890 000 Kč
Praha, okres Hlavní město Praha, kraj Hlavní město Praha, Česko
76 m2
12 515 000 Kč
ulice Římská 70/2, Praha, 120 00, okres Hlavní město Praha
109 m2
5 495 000 Kč
Na ostrůvku 360/4, Praha, 140 00, okres Hlavní město Praha
75 m2
6 993 750 Kč
Vršovická 896/32, Praha, 101 00, okres Hlavní město Praha
78 m2

Zobrazit kompletní výsledky Prodej bytu Praha.