Tento inzerát byl deaktivován 20. 6. 2018 23:00:29
Pokračujte na Prodej domu Hlinná.

Prodej rodinný dům, Hlinná 3+1

Prodej domu
3 000 000 Kč
Celková plocha: 60 m2

V exklusivním zastoupení majitele Vám představuji rodinný dům v obci Hlinná. Dům prošel před 10 lety nákladnou rekonstrukcí. Střecha je řešena kanadským šindelem, nové zateplené podlahy, stropy zatepleny a zaklopeny sádrokartonem. Elektrické rozvody v mědi a voda v plastu. Dům je vytápěn elektrokotlem, případně krbovými kamny na dřevo s výměníkem – vše v mědi. Okna jsou plastová. Podlahy: dlažba, PVC a korková krytina. V současné době je dům situován jako přízemní do budoucna možnost rozšíření do podkroví. Přízemí je řešeno obývacím pokojem – 18 m2, ložnicí - 10 m2, společenskou místností s krbem – 12m2 a kuchyní – 8 m2 s prostornou komorou 2 m2. Ze společenské místnosti můžete chodbou projít na venkovní terasu s posezením a houpačkou a sledovat západ slunce nad Českým středohořím. Sociální zázemí je řešeno samostatnou toaletou a koupelnou, kde je vana i sprchový kout.
Zastavěná plocha domu včetně kůlny a dílny, které navazují na dům je cca 145 m2. Udržovaná zahrada o rozloze 1270 m2 nabízí jednak rovinatý prostor s možností postavení bazénu, či vyžití na záhoncích se zeleninou, nebo procházku mezi vzrostlými stromy v terasovité úpravě terénu. V současné době je na zahradě voliéra pro holuby a ohraničený prostor pro slepice.
Dům svou polohou zaujme každého, kdo se chce cítit jako hradní pán, neb je umístěn nad ostatními domy v obci avšak je stále jeho součástí. Obcí prochází naučná stezka „Zlatá stezka Zemí hradů“, kterou můžete dojít na blízkou horu Hradiště, či zříceninu hradu Kamýk. Litoměřice jsou cca 6 km vzdálené.


Další podobné nemovitosti: Prodej domu Hlinná

Přibližná poloha

Hlinná 33, Hlinná, 412 01, okres Litoměřice

Reality Hlinná

Kontakt

Telefon

+420 736 473 822