Prodej obchodních prostor 200 m², Mariánské Lázně

Prodej komerce
2 890 000 Kč
Celková plocha: 200 m2

Prodej RD 4+1 s přilehlou provozovnou a garantovaným výnosem, Mariánské Lázně, Úšovice Detailní informace
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozičním řešením 4+1, 200m2. V současné době je využit celý prostor domu a přilehlého komerčního objektu a oba jsou tržně pronajaty dvěma nezávislými nájemci. Díky nevyužitému podkroví lze navýšit výměru užitné plochy. Umístění domu je v klidné části Mariánských Lázní, starých Úšovicích, mimo lázeňské území, v ulici Palackého. Před domem se nachází malý parčík s altánem s vývěrem minerálního pramene sv. Antonín.
Rodinný dům má dvě nadzemní podlaží, není podsklepen a disponuje i dosud nevyužitým podkrovím, které je možné využít k vestavbě.
K rodinnému domu náleží provozovna, která je pronajatá, oddělená je od domu dvorem s přístřeškem.
V této přilehlé provozovně o výměře 40m2 je v současné době umístěno kopírovací centrum. Velmi zajímavý garantovaný výnos je zajištěn díky příjmům z nájemného a to ve výši 7,5%.
Možnost využití nemovitosti k realizaci příjmů z nájemného nebo i k vlastnímu či částečnému bydlení, se současnou možností parkování na vlastním pozemku pod uzamčením, popř. s využitím bezprostředního okolí domu. V blízkém okolí jsou také v nabídce garáže k prodeji i k pronájmu. V případě využití nemovitosti pro vlastní bydlení je vyhovující její poloha z hlediska blízkosti veškeré občanské vybavenosti – MHD, zdravotní centrum, obchodní řetězce. Doporučujeme prohlídku.


Další podobné nemovitosti: Prodej komerce Mariánské Lázně

Přibližná poloha

Palackého 874/119, Mariánské Lázně, okres Cheb, Karlovarský kraj, Česko

Reality Mariánské Lázně

Kontakt

Telefon

+420 281 861 223