Tento inzerát byl deaktivován 1. 7. 2018 5:13:26
Pokračujte na Pronájem bytu Brno.

Pronájem bytu 2+1 v osobním vlastnictví 62 m², Brno

Pronájem bytu 2+1
12 500 Kč
Celková plocha: 62 m2

Pronájem Brno Řečkovice, ul. Boskovická Detailní informace
Jen kousek k Zamilovanému hájku a dále do lesa, pouhých 5min na vlakové nádraží k trati směr Tišnov, supermarket, mateřská škola, ZŠ, MHD 20 min do centra.
Proč vám to říkáme? Protože Řečkovice mohou být již brzy vašim novým domovem.
Zkuste si představit, jaké by to bylo bydlet zde v bytě, který byl kompletně zrekonstruován. Že máte málo fantazie? Nevadí, my vám rádi pomůžeme.
Jde o byt 2+1 v osobním vlastnictví o celkové rozloze 62 m², který se nachází ve 2. podlaží panelového domu, takže není důležitý výtah. Dům byl revitalizován, dostal novou fasádu i plastová okna se žaluziemi, a tak se noví nájemníci mohou těšit na úspory spojené s vytápěním. To je v bytě vyřešeno pomocí dálkového ústředního topení.
Celková rekonstrukce bytu (r. 2005) zahrnovala výměnu bytového jádra včetně elektřiny a nevyhnula se ani koupelně, která je oddělená od toalety. Mají kvalitní a esteticky hodnotnou dlažbu i obklady. Pro podlahu v kuchyni a šatně bylo použito marmoleum, zbývajících místnostech, tedy v ložnici, v obývacím pokoji, byla položena plovoucí podlaha.
Rozhlédnete-li se po kuchyni, váš první pohled zřejmě padne na novou stylovou kuchyňskou linku, která je navržená na míru a je plně vybavená. Její součástí je plynová deska, vestavěná el. trouba, mikrovlnka a lednice.
Užitkových prostor není v bytě nikdy dost, což platí tím víc, když do rodiny přijdou děti.
Aby bylo kam co dát, kde co uskladnit a usušit, má byt vlastní sklep a v domě je společná kočárkárna a sušárna. Zapomenout nesmíme ani dvě prostorné šatny.
Takže pokud se právě rozhlížíte po příjemném bydlení, kde chcete strávit alespoň část svého života a kde se opravdu budete cítit doma, byt v Řečkovicích na Boskovické ulici je pro vás jako stvořený.

Další informace

Máme pro vás dalších 55 podobných nemovitostí » Pronájem bytu Brno.

Přibližná poloha

Brno, okres Brno-město, Jihomoravský kraj, Česko

Zobrazit reality Brno na mapě.

Kontakt

Telefon

+420 732 265 510