Hledej reality:

Hledáme spolupracovníky - nábor pozastaven

Volné pozice

              Realitní makléř Obchodní partner

Realitní makléř - nepřijímáme!

Lokalita: celá Česká republika

Náplň práce
Náplní Vaší činnosti bude vyhledávání nemovitostí vhodných k prodeji nebo pronájmu, případně zpracování tipů přidělených společností a následně realizace celého obchodního případu, telefonický i osobní kontakt s klienty, prezentace nemovitostí, vedení obchodních jednání, realizace prohlídek nemovitostí, příprava smluvní dokumentace (ve spolupráci s právním oddělením).

Požadujeme
absolvování kurzu pro realitní makléře
ochotu spolupracovat na základě vlastního živnostenského listu
ŘP skupiny B
uživatelskou znalost práce na PC
ochotu učit se novým věcem (zkušenosti z práce na realitním trhu nejsou podmínkou)
časovou flexibilitu
reprezentativní a příjemné vystupování
loajalitu
samostatnost a odpovědnost v rozhodování

Nabízíme
zajímavou práci s lidmi
zázemí silné realitní společnosti
kompletní zaškolení v obchodní i právní oblasti
volnou pracovní dobu
nadstandardní provizní a meziprovizní systém (až 80% provize)
možnost kariérního růstu
možnost vytvářet vlastní obchodní skupinu z dalších realitních makléřů
možnost zřízení vlastní pobočky
pozitivní a dynamický tým spolupracovníků

V případě zájmu volejte +420 733 605 917, nebo nám nechte vzkaz kotaktní formulář

Obchodní partner - nepřijímáme!

Náplň práce
Náplní Vaší činnosti bude vyhledávání nemovitostí, vhodných k prodeji nebo pronájmu a to jak ve Vašem bezprostředním okolí, tak po celém území České republiky, případně Slovenské republiky. Další náplní Vaší činnosti bude vyhledávání zájemců o nemovitosti z nabídky realitního systému.

Požadujeme
registrační poplatek
absolvování vstupního a základního semináře

Nabízíme
kvalitní školící program
nadstandardní provizní a meziprovizní systém (až 40% provize)
možnost práce i z domova
možnost vytvářet vlastní obchodní skupinu z dalších obchodních partnerů
možnost zřízení vlastního kontaktního místa

V případě zájmu prosím volejte, nebo nám nechte vzkaz kotaktní formulář

Pro zájemce o reality

Akce pro naše uživatele

Výhodná nabídka

Pro realitní kanceláře:

Reality z nabídky

inzerce realityZde může být vaše nabídka
Pro jakoukoliv formu spolupráce,
nás prosím kontaktujte pomocí
kontaktního formuláře.

Doporučujeme

Statistiky

Oblíbené vyhledání